Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha angol tanár akarok lenni,...

Ha angol tanár akarok lenni, akkor amellé lehet felvenni ének szakot, hogy angol-ének szakos gimnáziumi tanár legyek? Vagy ez a 2 szak nem lehet együtt?

Figyelt kérdés
Addig jól tudom ugye, hogy ha angol tanár akarok lenni akkor anglisztikára kell mennem, majd később mesterképzésnek tanári nemtudommit kell végezni. És emellé valahogy ének szakot lehet felvenni? Mert még senkit nem hallottam soha, hogy angol-ének szakos tanár lenne.

2014. jan. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a felvi.hu-n, hogy van-e valamelyik egyetem bölcsészeti karán angol-ének szak. Mivel a szakoknál az abc sorrend számít, ezért kell a bölcsészeti karon keresgélned. A legegyszerűbb, ha beírod a felvi.hu-n a szakkeresőbe.

2013-tól a tanárokat osztatlan tanárképzési szakokon képzik, ezért előbb keress ilyen tanári szakpárt. Ha nem találsz, akkor írj az info@felvi.hu-ra, hogy milyen lehetőségeid vannak, 1-2 napon belül válaszolnak. :)

2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már a felvin keresgettem, de béna vagyok vagy nem tudom és nem találtam így külön szakokat. De akkor szerintem még nézelődök, meg írok emailt mindenképp :)
2014. jan. 20. 06:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre a szakpárra mentél?
2021. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Odamentél végül? 🙂
2023. aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!