Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit mondjak a szüleimnek? X. x

Mit mondjak a szüleimnek? X. x

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok. Jó tanuló vagyok, de sajnos félévkor matekból és fizikából 2-es leszek félévkor. Igazából nekem nem mennek a reál tantárgyak, csak a humánok. Javító dolgozatot írtam, de az sem segített :// Volt olyan hogy dolgozat elôtti napon felkészültem, de akkor se sikeredett jobbra mint 3-mas. A fizika még nem is annyira rizikós, de a matek egy borzalom... Pedig a többi tantàrgy nagyon jól megy tényleg. Egyszerûen nem fogja az agyam a számokat...:(( És itt jön a lènyeg, hogy mit mondjak a szüleimnek? Az biztos, hogy nagyon-nagyon mèrgesek lesznek rám a félèvi 2-es miatt. Màsok mondták hogy csak mondjam nekik hogy majd kijavítom...de max. 3-ra tudok javítani matekból, fizikâból meg 4-re talán. De akkor is ki kell magyaràznom magam, mert a szüleim nem hajlandók felfogni, hogy egyszerûen akármennyire tanulom a matekot nem megy.

2014. jan. 19. 14:20
 1/2 Zslt ***** válasza:
Nézd meg ezt a weboldalt: www.matekmindenkinek.hu
2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
a matek az egy sz@r tárgy én is utáltam nem magyarázza el a tanár rendesen aztán meg pampog hogy de elmagyarázta... emiatt utáltam meg a matekot..
2014. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!