Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki kommunikáci...

Van itt valaki aki kommunikáció és médiatudományra jár/járt? Milyen munkát találtatok? Milyen a szak?

Figyelt kérdés
Aki csak azt írná oda, hogy büfészak vagy a mekit említené, kérem ne tegye..építő válaszokat várok azoktól akiknek tapasztalata is van a szakkal kapcsolatban. Köszönöm!:)

2014. jan. 25. 23:45
 1/2 anonim válasza:
60%

1: nem mindegy hol tanulod. válassz menő helyet, mert jó munkákat lehet találni vele, de megnézik honnan van a diplomád! pl BME tuti nyerő, de a kaposvárival kitörölheted a...

2: a hozzá kapcsolódó MSc képzések közül mindenképp végezd el valamelyiket vagy fejezd be külföldön ösztöndíjjal, és nem lesz problémád állásügyben.

2014. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rakatlakat válasza:

Kommédiát végeztem, végül coachként helyezkedtem el. Röviden:


Szerintem teljesen mindegy hogy hol csinálod a BA-t, ha nem a leggyengébb vidéki főiskolákat sikerül behúzni. Lehetőleg olyan egyetemet válassz, ahol jó a hallgatói létszám és az Erasmusos helyek aránya, illetve az egyetemnek sok külföldi kapcsolata van. Próbálj BA alatt egy Erasmusos félévet összeszedni és később, ha eljutsz odáig, külföldön csinálni az MAt- ösztöndíjlehetőségekről rögtön lehet tájékozódni az Erasmusos intézményben.

2014. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!