Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek merre kellene...

Szerintetek merre kellene továbbtanulnom, tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre nekem kéne rájönnöm. 11. osztályos vagyok gimnáziumba járok, a kémia a kedvenc tantárgyam, matek és kémia faktra járok, de úgy érzem, hogy matekból nem lennék képes emelt szintű érettségit tenni. Gondoltam vegyészre, vegyészmérnökire, biomérnökire de igazából nem tudom mi az amit szeretnék is csinálni és mi az amire képes lennék, de megélni is meglehetne belőle.
2014. jan. 26. 14:08
 1/1 egytizenhétéveslány válasza:
Ajánlom neked, hogy járj el nyílt napokra, kérdezz meg egyetemista ismerősöket, akik ilyen irányban tanultak tovább... Hallgass meg minél több nézőpontot. Nekem ez segített...
2014. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!