Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire foglalkoznak kutatáss...

Mennyire foglalkoznak kutatással ezek a szakmák: biomérnök, molekuláris bionika?

Figyelt kérdés

Laborban szeretnék dolgozni és kutatni, ezeket találtam amik megfogtak (orvosi nem játszik, az élelmiszermérnök necces).

Így gondoltam a sorrendet:

1. biomérnök

2. mol. bionika

3. biológia (aztán orvosi biotechnológia Msc)


A bioszt azért raktam utolsó helyre, mert állítólag nagyon sokat kell tanulni.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 27. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
BME biomérnökiről tudok csak nyilatkozni - rengeteget leszel laborban, annyit, hogy meg is unod a végére. :) A szakdolgozathoz önálló kutatást kell csinálni, és utána is vannak melók, ahol kutatásban tudsz dolgozni, pl az egyik ismerősöm virológiával foglalkozik ezzel a végzettséggel.
2014. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1#: és azt kifelejtettem - itt is rengeteget kell tanulni, egy szemernyivel sem könnyebb mint a biológia, feküdj rá előre is a fizikára
2014. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a válaszodnak, köszi :)

Ha valaki tudna a többiről is informálni még jobban örülnék :D

2014. jan. 27. 18:12
 4/6 A kérdező kommentje:
De a laborban ugye nem csak a gépekkel foglalkoztok?
2014. jan. 27. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár van gépipari labor is, de attól kell a legkevésbé tartanod. Az elején kémia laborok vannak : általános kémia, szerves és szervetlen labor, meg talán a mostani elsőéveseknek is van vegyipari géptan labor, utána lesznek a bioszosok (mikrobiológia I és II), és így tovább. De az egyetem honlapján fenn van a tantárgylista is, azt érdemes megnézned: [link]
2014. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bionika az az alapítók szándéka szerint kifejezetten a kutatás felé orientáló szak. Ez lehet akár egyetemi, akár ipari kutatás. Érdemes benézned egy nyílt napra, szokott lenni laborlátogatás.
2014. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!