Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tipikusan az vagyok, akiből...

Tipikusan az vagyok, akiből nem lesz senki és meg kell küzdenie egy wc pucolós állásért is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
bioszt és kémiát tanulok emelt szinten, ámde ezzel mi a búbánatot kezdjek? Orvosira nem tudnék menni,mivel rengeteget kell tanulni és az idegrendszerem amúgyis labilis én már a középiskolát is soknak érzem legtöbbször. Béna vagyok,szerencsétlen,buta,nem tudom magam kifejezni, nem támogatnak mivel béna vagyok csak szídnak, nem is érdekli se a szüleim se a tanárokat hogy mi van max. a leszídás mindenért,amitől csak a kedvem lesz rossz. Hova menjek tovább mégis,semmihez sincs tehetségem? Egy kétségbeesett 18 éves lány
2014. jan. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Neked elsősorban egy jó pszichológusra lesz szükséged , majd utána gondolkozz el a továbbtanuálson.
2014. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban mi érdekel?

Biztosan nem vagy sem buta,sem szerencsétlen.Mindenki tehetséges valamiben,még te is:)

Biosz-kéma nagyon szép párosítás,mehetsz vegyészmérnöknek,biormérnöknek,gyógyszerésznek stb.

2014. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van minden iskolában iskola-pszichológus, szerintem látogasd meg és beszélj vele esetleg az osztályfőnökkel, ők valószínűleg jobban ismernek mint itt bárki is és könnyebben segíthetnek is (már ha azt otthon nem kapod meg).
2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emeltszintű biosz és kémia és te gondolod magad hülyének?!!

Én ezekből 3-asnál jobb sosem voltam,ALAPSZINTEN mégse vagyok elkeseredett.


Ezekkel mehetsz pl gyógyszerésznek is,de a a kémiában is elég sok lehetőség van..a gyógyszergyártás hatlams biznisz.

2014. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
WC pucolós állást nagyon nehéz szerezni, ez diplomásoknak se sikerül, kifejezetten csókos állás! Szerintem menj valami szociális szakra, ott erősödne az önbizalmad.
2014. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó vagy bioszból?

Pl. mehetsz eü OKJ-re ha megvan az érettségid

2014. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!