Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki aki az ATALANTA...

Van valaki aki az ATALANTA Oktatási Központban tanul (t)? Megtennétek, hogy válaszoltok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok. Pénzügy-számvitel szakon szeretnék elhelyezkedni. Mivel egyetemen/főiskolán számomra nagyon magas a felvételi pontszám (450 körül), így az OKJ felé kacsingatok.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó suli? Államilag támogatott vagy fizetni kell érte (első OKJ-s képzésem)? Csak esti tagozatot lehet választani? Mikor kell rá jelentkezni, ha pl szeptemberben szeretném elkezdeni? Mennyire tudtatok elhelyezkedni utána?


Előre is nagyon szépen köszönöm és várom a hasznos válaszokat.:)


2014. jan. 30. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel ezzel a kérdéssel a sulit? Hidd el nagyon készségesen segítenek és alaposabb választ adnak, mint itt tudnánk.
2014. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem jó, én oda járok, nekünk már tanév közben küldték, hogy fizetős lesz.

én augusztusban jelentkeztem és szeptemberben meg kezdtem a sulit, a beiratkozáskor kellett írni egy nyelvi és egy infó tesztet

az elhelyezkedésről nem sokat tudok mondani, mert nekem ez az első évem.

de ugyis van kötelező nyári gyakorlat és ha jó vagy akkor van rá esély hogy a tanulmányok befejezése után vissza várnak

ha viszont tovább tanulni szeretnél az okj után akkor ott a wekerle

2014. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

az előző vagyok

neked már fizetős lesz

nem tudom. hogy mennyire engedheted meg magadnak de sajnos az összes okj-s képzés mindenhol fizetős.lesz

2014. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is Atalantába járok jelenleg is, de SENKINEK sem ajánlom, egyáltalán nem jó suli. Tájékoztatást nem adnak időben, a tanárok nagy része nem tanít rendesen, csak bejár ebédelni meg büfézni, de lehet, hogy ez csak az én szakomon volt így.
2014. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja és válaszolva a fizetős kérdésre, biztosan fizetős lesz neked is, mi még tavaly előtt úgy mentünk oda, hogy semmit nem kell majd kifizetni, csak a regisztrációs díjat, ezt is év közben találták ki...
2014. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ebbe az iskolába járok. Eggyetértek az előttem szólókkal. Egy kaki ez a suli, de jó is :)

(Részletekért írj privátot, ha még aktuális!)


Lehet estin és nappalin is jàrni. Neked már fizetős lesz. (Most 4500ft/hó) Bármikor jelenkezhetsz, nincs megszabva hatàridő.

2014. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kollégiumi elhelyezkedést tudnak biztosítani? :)
2014. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát engem ma hívtak hogy nem indul a szak, amire jelentkeztem. :DDDD épp időben mit ne mondjak...!! -.-
2014. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!