Rendőr akarok lenni, mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen tesi érettségi
2009. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz pontosan testi értettség alatt? Lány vagyok
2009. dec. 5. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első! Miért szólsz olyan kérdéshez hozzá, amiről semmit sem tudsz?
2009. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tesi érettségi nem alap. Az butaság. Mi szükséges ehhez? Érettségi, jó fizikai állóképesség, intelligencia, kitartás és sok sok szerencse.
2009. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Attól függ hogy milyen rendőr szeretnél lenni.Érettségi után mehetsz 2 éves OKJ-s rendőrképzésre.Itt közrendvédelmi rendőröket és határőröket képeznek.Ilyen képzés van Szegeden,Miskolcon,Körmenden és Nagykovácsin.Ahhoz hogy ide bekerülj,meg kell feleni egy fizikai felmérésnek és egy pszichológiai tesztet is ki kell tölteni.Bár én még nem jártam egyikre sem,de van néhány ismerősöm aki bekerült,és egyik sem volt zseni,meg a fizikai képességeik is átlagosak szerintem.Úgyhogy szerintem butaság az hogy nagy intelligencia meg kimagasló fizikai képességek kellenek hozzá...

Érettségi után mehetsz a Rendőrtiszti Főiskolára is,itt van több képzés,például a bűnügyi szakirány,itt képzik a nyomozókat.Pszichológiai és fizikai felmérés itt is van.A fizikai felmérésről tudom hogy van fekvőtámasz,futás,függés,felülés(lehet hogy ezen kívül még 1-2 hasonló gyakorlat.)

Nézelődj szerintem a Rendőrtiszti Főiskola honlapján,ill a rendészeti szakközépiskolák honlapján,tt sok hasznos információt találhatsz majd

2009. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen leírta az előttem szóló ! Én ide járok Adyligeti Rendészeti Szakközépiskolába..


Annyit a fizikai álló képességről: kell


(20km menetgyakorlat,golyóállómellényben,bakancsban,40 fokban..nem egy leányálom..)

2010. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14:22, 90 százalékban igazad van, bár a rendészeti szakközépben van: közbiztonság, hattárendészet, tiszthelyettes képzés.
2010. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
engem szerintem a tesi tanárom, nem készítene fel, a sors mindíg rossz velem, tapasztalatból beszélek...
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

Rendőr akarsz lenni ? Fúj akkor te ez emberiség söpredékei közöt leszel . FUCK THE POLICE . KILL THE POLICE .


egy anarchysta punk

2010. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Punk? Te beszélsz? Majd te sehol sem leszel, amikor én már alezredes vagy ezredes leszek egyszer.
2010. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!