Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi szükséges ahhoz hogy én az...

Mi szükséges ahhoz hogy én az USA-ban dolgozhassak rendőr-ként? Olyanok írjanak akik kint élnek/éltek és tudják pontosan hogy megy ez? Pénzel nincs baj! Csak a többi hogy megy azt nem tudom!

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogsz tudni rendőrként dolgozni ha amerikai állampolgár leszel.Ugyanis rendőr,tűzoltó csak állampolgár lehet.
2011. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi,elfelejtettem megírni,hogy a sógorom amerikai állampolgár,és rendőr.
2011. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állampolgárság.
2011. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En is csak megerositeni tudom az elozoket. Mindenkeppen amerikai allampolgarsag kell a jelentkezeshez is. Tehat ilyen uton nem fogsz tudni allampolgarra valni.
2011. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Márpedig ha kiszeretnék menni kelleni fog az az állampolgárság mert más munkát nem akarok csinálni pláne hogy ehez értek a legjobban!
2011. márc. 26. 04:27
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz hogy kigyere nem kell allampolgarsag. Ahhoz hogy legalisan itt tartozkodj es munkat vallalj ahhoz kell a zoldkartya. Ha x ideig megvolt a zoldkartyad, akkor folyamodhatsz allampolgarsagert.
2011. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha penzzel nincs baj, akkor a zoldkartyat konnyen elintezheted. Papirok beadasa utan kb. (allamtol fuggoen) 6-12 honapon belul megvan.
2011. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eszter858585 ***** válasza:
A zoldkartyat nem penzert aruljak, valami alapjan jogosultnak is kell ra lenni...
2012. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!