Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Forrai Magán Iskola (gimi...

Forrai Magán Iskola (gimi része) és ART Kreatív vélemények?

Figyelt kérdés

Lehetőleg valaki olyan írjon,aki odajár vagy közvetlen ismerőse oda jár. Milyen az oktatás? Melyik szakra érdemes jelentkezni? 9.kes vagyok és másik iskolába szeretnék átmenni,egyáltalán átvesznek?

Előre is köszönöm :)



2014. jan. 31. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet már nem releváns a kérdésed, de azért válaszolok.

Ha azért szeretnél átmenni a Forrai magániskolába, hogy felkészítsenek egy jó egyetemre, akkor ne tedd. Szerintem az oktatási színvonal borzasztó. Tele van elkényeztetett, gazdag diákokkal és a tanári kar nagyobb része sem tudom miért ment tanárnak.

Azt hiszem, hogy azóta átvette az egyház, de mikor én odajártam siralmas volt.

Viszont az épület szép, modern, tiszta. Az angol nyelvet jól oktatják. DE szerintem ha teheted inkább máshova menj.

2014. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válasz a gimnáziumi részre ment. Az érettségi utáni okj képzésekre nem panaszkodtak soha, szerették.
2014. máj. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!