Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ügyfélkapu vagy hitelesítőlap...

Kitticica95 kérdése:

Ügyfélkapu vagy hitelesítőlap postán keresztül?

Figyelt kérdés

Egyetemre fogok menni és lassan el kell küldeni a jelentkezést és nem tudom hogy melyik a jobb? vagy az egyszerűbb?

és egy másik fontos kérdés hogy hol találom meg azt a bankszámla számot ahova utalni kell az eljárási díjat?



2014. febr. 2. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud, az az egyszerűbb. Ha nincs, akkor az a macerásabb, mert akkor először el kell menned csináltatni - egyébként tök sok mindenre lehet használni elvileg, szóval megéri csináltatni.


Én postán küldtem be tavaly a hitelesítést, semmi hátrányom nem volt belőle.

2014. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs még ügyfélkapum ezért is kérdeztem tudom hogy jó sok minden másra is.. egyébként sok idő csináltatni egyet?
2014. febr. 2. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Bemész az okmányirodába két papírt aláírsz és kész. Majd kapsz egy e-mailt azt aktiválod és már használhatod is. Az e-mail szinte azonnal megérkezik.
2014. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ohh rendben köszönöm :) az eddigi válaszokat.
2014. febr. 2. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én múlt héten csináltattam ügyfélkaput, nekem ez tűnik egyszerűbbnek. bementem az okmányirodába előre foglalt időpontra és 2 perc alatt elintéztem. Tényleg csak 2 papírt kell aláírni:)
2014. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
abban tudtok nekem választ adni, hogy előbb fizetni kell és bevinni minden adatot és csak utána hitelesíteni, vagy lehet előtte is már hitelesíteni? köszönöm előre is! :)
2014. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ügyfélkapu az egyszerűbb, én mindenféle időpontfoglalás nélkül átestem rajta 5 perc alatt. Ha pedig meg van, ott megtalálod a bankszámlaszámot is. De a felvételi tájékoztatóban is benne van, ott is találkoztam vele. :)
2014. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm.

Már megcsináltam az ügyfélkaput már csak annyi van hátra hogy befizessem és végül elküldjem a jelentkezést.

2014. febr. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!