Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt törivel milyen egyetemi...

Emelt törivel milyen egyetemi szakra mehetek?

Figyelt kérdés
Már kicsit bánom hogy emelt törit választottam mert úgy vagyok vele hogy ez az amivel sehol sem lehet normálisan elhelyezkedni és végül a mekiben kötsz ki, de mivel nem vagyok jó matekból, a magyart meg nem szeretem, töriből meg jó vagyok úgyhogy ezt választottam, de mégis mit tudok vele kezdeni a jövőben?
2014. febr. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a felvin nézni azt, hogy ha beállítod az érettségi követelményt akkor az alapján jönnek ki a szakok?
2014. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jogra elvileg jó, az nem büfé-ruhátár és a jogászok esküdöznek, hogy igenis el lehet vele helyezkedni. Az más kérdés, hogy én egy jogásztól azt sem hiszem el amit kérdez. :-D

Egyébként ez valóban egy nehéz kérdés, hogy minek érdemes menni, humán érdeklődéssel. Földrajz esetleg biológia nem érdekel?

2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát..annyira nagyon nem, de bioszt már nem tanulunk, csak tavaly volt, úgyhogy azt nem is tudom tanulni, főleg nem emelt szinten, am 1-es a felvi.hu-n hol lehet azt beállítani?
2014. febr. 3. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon is fel lehet készülni egy érettségire. Nem kell hozzá emelt fakultáció.
2014. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy fellehet, csak épp idő nincs rá mert még sokminden másból is rengeteget kell tanulni
2014. febr. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!