Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezekkel a tárgyakkal merre...

Ezekkel a tárgyakkal merre lehet/érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem továbbtanulás szempontjából. Még csak tizenegyedikes vagyok, de fogalmam sincs, miből érettségizzek/merre menjek tovább...

Biosz kémia faktos vagyok, a bioszt imádom, a kémia pedig nagyon nem megy. Tehát valami olyan irányon gondolkoztam, amihez biosz kell, kémia viszont nem. Van ilyen, ahol érdemes elhelyezkedni (vagyis van rá kereslet, és a fizetés sem rossz)? A többi tárgy megy, gondolkoztam, a matekon is, hogy inkább abból emelteznék...

Szerintetek mit lehet kezdeni biológiával kémia és fizika nélkül? Azt mondják, hogy biológusként nagyon nehéz elhelyezkedni. Minden segítségért előre is hatalmas köszönet!


2014. febr. 4. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A természettudományok a következő módon épülnek egymásra az alapoktól kezdve: matematika-fizika-kémia-biológia.


Az, hogy te biológia irányba menj tovább kémia nélkül az teljesen esélytelen egy komolyabb tudású intézményben.

2014. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!