Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tatabánya Keri: érdemes?...

Tatabánya Keri: érdemes? Innen hová lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Látom, hogy érettségit itt is lehet szerezni, meg szakmát is.

Milyen erős a suli? Innen is lehet akár továbbmenni fősulira?

A diákok és a tanárok milyenek?



#Tatabánya #kereskedelem #Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola
2014. jan. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz, akkor nem érdemes. Nem sok jót hallotam róla. Igaz, hogy csak felvételizni voltam évekkel ezelőtt, de akkor a tanári kar nem győzött meg. Fősulis tervek esetén inkább Bárdos, Árpád, Közgáz.
2014. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. Én is a Keribe járok.

Szerintem megéri a Keribe jönni, bár én nem nagyon szerettem 9.-ben. Érettségi mellett a szakma 13-14.-ben nagyon komolyan veszik, de most már egészen 9. osztálytól.

A szakmunkás osztályokat nem nézve, akik érettségin vannak azoknak jól megy az iskola. Nagy a hajtás itt is, minden attól függ milyen, mennyire jó tanárokat kapsz. Lehet menni persze fősulira, sokan is mennek tovább, én is szeretnék nemsokára. Nagyon sok Keris diák sokra vitte az életben. A diákok átlagban jól kijönnek egymással, olyan mint minden iskolában. A tanárokról már írtam, attól függ milyen tanárt kapsz tanáraidnak. Nekem összességében kemény tanáraim vannak. Ugyan úgy kemény a Keri is mint egy Közgáz például. Mostanában nem olyan nagy a hírneve neki sem mint volt, de hidd el ha 9.-ben nem is később megszereted ezt a sulit.

2014. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 - Milyen átlag kell hogy felvegyenek ?



Köszönöm, hogy feltetted a kérdést!

2014. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha szakközépre akarsz jönni, akkor oda azert jobb jegyek kellenek, 3 de 3,5os atlagod legyen szerintem. :) Nem emlékszem már engem mennyivel vettek fel. :D
2014. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!