Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus vagy...

Mérnökinformatikus vagy Villamosmérnök?

Figyelt kérdés
Melyik a keresettebb?Melyik éri meg jobban, és miért.
2014. febr. 5. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel jól jársz. Válassz az alapján, hogy mennyire szeretsz programozni!
2014. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg melyik az ami jobban érdekelne. Keress rá mindkét képzés tantervére, az adott egyetem színvonalára, esetleges költségekre, de végül az alapján hozd meg a döntést, melyikkel akarsz hosszútávon foglalkozni.

Én mérnökinfós vagyok, nekem ez nagyon bejön, de ha nem akarsz programozni sokat, vagy nem igazán van hozzá affinitásod, akkor ne válaszd, mert különben csak szenvedés lesz..

Villamosmérnök ismerőseim is vannak, az se könnyebb, úgyhogy a választásod aszerint legyen, melyik áll hozzád közelebb.


Mindkettő nagyon keresett szak, többféle szakirányra tudsz menni mind2ről :)


22/N

2014. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mindkettő hasznos végzettséged nyújtana, melyik áll hozzád közelebb, tényleg ez a legnagyobb kérdés, az informatika vagy inkább a fizika. Ha muszáj egyet mondani, én a mérnökinformatikus szakra voksolok.

ezt a cikket, ma olvastam:

[link]

2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!