Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

Melyik szakra érdemes menni, ti melyikre mennétek/mentetek, akinek van tapasztalata, valamelyikre jár, vagy esetleg ezen szakok valamelyikén végzett, és írna néhány szót megköszönném. :D


Jelenleg közgázt tanulok, de nem hoz nagyon lázba, az info viszont érdekelne. Jelenlegi sulimban azonban tudnék gazdinfot tanulni, igaz újra kéne felviznem.



2014. febr. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha közgázt tanulsz és nem szereted, akkor nem tudom, mi a kérdés. Nyilván próbáld meg a mérnökinformatikust.
2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert gazdinfo ugye részben közgáz részben info. :D
2014. febr. 10. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A között dönts mennyire tudsz programozni, ha fogalmad sincsen hogy működik a programozás hagyd az egészet. Mérnök infon rengeteg programozás van szint ugy mint gazdaság informatikán, a gazdinfónak kb csak a 25% Gazdaság, de régi megnevezése Közgazdasági Programozó matematikus mindent elmond. Mind a kettő nagyon jó választás állásod több mint valószínű hogy lesz mindkettővel, de mérlegelj mennyire tudsz és akarsz programozni mert ha nem azt javaslom kerüld el őket úgy bődületesen nehéz lesz.
2014. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és mérnökinfón ott lesz majd még a fizika kis elektrotechnika és egyéb szépségek. Én is most felvételizek engem viszont érdekel a gazdaság a fizikát viszont kihagynám ezért gazdaságinformatikusra jelentkeztem.
2014. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mert gazdinfo ugye részben közgáz részben info. :D"


Ezt a világon mindenki tudja.


De most ugye van egy szak, aminek a felét nem szereted (közgáz), meg egy másik fele, amit nem tudunk. Ennél jobb választásnak tűnik 2 olyan, amit nem tudunk.

2014. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!