Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni, ha...

Hová menjek továbbtanulni, ha fényképész szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
portréfotós természetfotós, mindegy.
2009. dec. 8. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló! Engem is érdekel ez a dolog. Egyetemre/főiskolára gondolsz?

KE-MFK fotográfia szak

MOME fotográfia szak

(De ezeken a helyeken nagyon kemény szakmai alkalmassági és gyakorlati felvételi vizsga van, és kb. felvesznek 1-2 embert.)

Azonkívül van OKJ-s alkalmazott fényképész képzés vagy fotós tanfolyamok egy csomó pénzért...

Hát nem tudom, ha tényleg érdekel, akkor nézz utána ezeknek! Én már lemondtam róla, mert oké az, hogy szeretek fényképezni, meg akik látták a képeim azt mondták, hogy nagyon jók, és miért nem nevezek valami fotópályázatra (de ők nem szakértők voltak...), viszont sokan azt mondják, hogy csak akkor tudsz érvényesülni ebben a szakmában ha tényleg nagyon tehetséges vagy és megvannak a megfelelő kapcsolataid...


Szóval ez nálam "csak" hobbi marad szerintem.

Ha te tényleg nagyon elszánt vagy, akkor nézz utána ennek a két egyetemnek, és készülj fel jól a felvételire!


Ui.: Sok sikert! És bocs, hogy a hülyeségeimmel untatlak...

2009. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

majd utánanézek.:)

köszi a választ amúgy mindegy h fősuli per egyetem...

de én még a pszichológián gondolkozok a DE-BTK-n... bár ahogy leírtad akkor egyik helyre se lesz könnyű ...

nagyon köszi(:

2009. dec. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!