Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem vagy Nyíregy...

Debreceni egyetem vagy Nyíregyházi főiskola?

Figyelt kérdés

Mindkettőn a mezőgazdasági mérnökire jelentkeznék ( felső oktatási szakképzés), levelezőn. Kérdésem, hogy szerintetek melyik a jobb? Közösség, környezet, tanárok stb... Mit szerettek ott és társai, minden érdekel.

Előre is köszönöm!



2014. febr. 12. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiken sem voltam hallgató (Debrecenin adtam elő környezeti témában) de a Nyíregyháziról csak szánalmas dolgokat hallok, míg a Debreceni agrár elég jó nevű, és van néhány tanár aki elég proaktív, és nagyon jó dolgokat csinál.
2014. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi Egyetemen értelmes szakok a Műszaki-n vannak, de a közösségi élet vicc, semmi nincs itt! Rendetek az idióta olyan mint egy kisegítő suli, ide valszeg azt vesznek fel akiket máshova nem. Egyszerűen egy gyüjtő az egész!
2016. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta kijártam a debrecenit, úgy érzem jó döntés volt. Tanárok többsége elég jó, rendesek. :)
2016. júl. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!