Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti közszolgálati Egyetemr...

Nemzeti közszolgálati Egyetemre a Hadtudomány és Honvédtisztképző karára kell valamilyen nyelv vizsga?

Figyelt kérdés
mert kaptam egy kis ismeret terjesztő újságot amibe leírnak az NKE-ről mindent abba azt írja hogy kell egy Középszintű írásbeli nyelv vizsga de az interneten pl. a Felvi-n sehol meg se említi a nyelv vizsgát. És most nem tudom minek higgyek ,2 napom van még beírni az iskolákat és ez lenne az első helyen ha most pontosan megtudná nekem mondani valaki.
2014. febr. 13. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvételihez valószínűleg nem kell (de ha van érdemes feltölteni, mert plusz pontot ér) viszont a diplomához kötelező, hogy legyen nyelvvizsgád. Ha nincs akkor van majd pár éved, hogy megtanulj, különben a végén nem kapsz diplomát.
2014. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell minimum az angol középfok!
2014. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!