Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n a fizetés résznél...

A felvi.hu-n a fizetés résznél az ikon normális, ha sárga maradt, miután elküldtük a mánit?

Figyelt kérdés

"9.000 forint hátraléka van"


vagy valami ilyesmit ír ki


nektek is ezt írja ki, köszönöm!



2014. febr. 13. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy utaltad-e, vagy bankkártyás fizetéssel csináltad. Az az utóbbival, akkor egyből zöldnek kéne lenni és nem szabad hogy legyen tartozásod. Utalásnál holnap fog legelőbb jóváiródni, ugyhogy csatold az utalási papírt.
2014. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted Icukának a felvinél, akinek az a dolga, hogy elkönyvelje a módosításokat, mennyi idő kell, hogy több tízezer befizetést regisztráljon?


Elárulom: sok. Még akkor is, ha van 50 Icuka.


Nyugi.

2014. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul 15-én kezdik feldolgozni az adatokat. ;-)
2014. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha én utaltam akkor mit kell csatolni a felvételi eljárás díjához (ahol a köz. iskolai bizonyítvány, stb. is vannak :-) ???
2014. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az igazolást az utalásról
2014. febr. 14. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:

de azt hol találom?


ahova belépek fiókba, mint utaláskor ott van valami ilyen igazolás?

2014. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!