Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válasszak? Jó munka +...

Mit válasszak? Jó munka + kevés fizetés, vagy rossz, érdektelen munka + normális fizetés?

Figyelt kérdés

megtaláltam álmaim munkáját! a baj csak az, hogy 70 ezer körüli a fizetés nettó... viszont más nem érdekel.


egy normális, 100ezer fölötti fizetést szeretnék mindenképpen.


csináljak meg egy olyan szakmát, ami nem érdekel, csak azért, hogy később tudjak lakást venni meg megélni? vagy maradjak az álmomnál és majd csak lesz valahogy?


ti mit ajánlotok?


18/L


2013. nov. 18. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen területekről van szó?
2013. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz és gyűjtsd pénzt. Abból majd ráérsz szakmát csinálni ha váltani akarsz.
2013. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy épp nem adod fel 18 évesen, tanulsz és akkor jó munkád lesz (amit szeretsz) normális fizetésért.


Nem tudom miért kell ennyire korlátozottal állni a dologhoz, főleg ilyen fiatalon.

2013. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyerekekkel szeretnék foglalkozni, OKJ-ra szeretnék járni mindenképp. csak keveset keresnék vele... nagyon keveset. az első képzés ingyenes lesz.:)
2013. nov. 18. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 70 ezreset válaszd.Én si voltam úgy hogy álmaim munkájáért nagyon keveset kaptam, de imádtam csinálni.Sajna azóta mást kell csinálnom ez normális fizuért, de nem is olyan jó...
2013. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. nov. 19. 14:37
 7/8 anonim válasza:
Válaszd azt amit szeretsz, és minden munkahelyen van fejlődési lehetőség, vagyis kaphatsz, magasabb beosztást ugyanabban a munkakörben illetve fizu emelést. Vágj bele és majd meglátod, változtatni később is elér.
2013. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a válasz inkább választanék egy irodai munkát havi nettó 70.000 ft-ért, mint hogy három műszakos munkarendbe keressek 150.000ft-ot és tudod miért, élni is akarok és tanulni, plusz élvezni az életet nem csak robotolni meg hullafáradtan haza esni.

Azért egy irodán nem kell megszakadnia az embernek.


Inkább jó munka+kevés fizetés, de legalább klimatizált és jól szituált hely+akkor még wc-re mikor te akarsz nem mikor megmondják.


Az érdektelen munka+jó fizetés, egy idő után kifogja kezdeni az idegrendszeren...érezni fogod a diszkomfort érzéseket és nem fogsz tudni aludni, nyugtalankodsz tudom átéltem.


Egy életre megutáltam a több műszakos munkarendet.

2014. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!