Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táncoslányok csak normális...

Táncoslányok csak normális válaszokat várok ki volt már táncos lány itthon és külföldön? Megbízható ügynökségeket tudnátok ajánlani? Tapasztalatok? élmények fizetés is érdekelne

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en igen...ha gondolod irj!
2012. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktorvarga ***** válasza:
100%
If You Wanna Be Rich, You Got To Be A Bitch!
2013. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kb másfél éve járok külföldre táncolni. Csak közvetítővel érdemes kimenni. Egyrészt azért mert több helyet is tudnak neked ajánlani, másrészt ezeken a helyeken már általában volt is kint több lány akiknek a tapasztalatait (ha korrekt az ügynökség) őszintén megosztják veled. A vip budapesthostesst tudom neked ajánlani. Egy hete jöttem haza Toszkánából és minden korrekt volt. A pénz, a szállás, a többi csaj és a főnök is, ami mondjuk elég ritka.
2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!