Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok THIEME anatómia...

Hol tudok THIEME anatómia atlaszt venni újonnan?

Figyelt kérdés
Használtan tudok, bent vagyok egy facebookos Eladó orvosi könyvek csoportban, de újonnan hol tudok venni? Ha nem külföldről rendelem...

2014. febr. 15. 11:39
 1/10 arton ***** válasza:

[link]


10s google.

2014. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye... kerestem google-lel, Lbiri.hu-n, Shopline-on...stb, de nekem ez kellene: [link]

Elvileg találtam egyet, de ott 29ezer.. akkor már megéri külföldről 18ezer+PK-ért.

2014. febr. 15. 13:16
 3/10 arton ***** válasza:

Kicsit félrenéztem :)


[link]


így eltartott párpercig

2014. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszi, hogy kikerested nekem, de ez 2005-ös kiadás, nekem pedig a belinkelt 2012-es kellene, mivel abban van tájanat, zsigertan és neuroanat is. De azért köszi! :)
2014. febr. 15. 13:39
 5/10 arton ***** válasza:

Igen,. ebből a verzióból nekem is csak 29e-et sikerült megtalálni.


Hát sajnos angol nyelvű könyvet nem fogsz olcsóbban találni Mo-n. Biztos, hogy nem tudják olcsóbban beszerezni mint az amazon, erre még rájön a szállítási költség, a magas áfa és ha Unión kívülről hozzák akkor a vám is+a profitjuk. Jelen esetben tényleg jobban jársz az amazonnal. Max akkor találnál olcsóbban, ha ritkán fogyó cucc lenne és szeretnék minimalizálni a veszteséget és ezért áron alul kiszórják, de ez meg nem az a kategória.


Esetleg e-book olvasó + kalóz öböl, bár ilyen típusú könyvnél használhatatlan szvsz.

2014. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy miért jó különcködni... Van két baromi jó és könnyen elérhető atlasz. Sobotta, Szentágothai, ennek ráadásul most jött ki új kiadása, több évtizednyi orvos és anatómus generáció nőtt fel ezeket a könyveket használva, és külföldön is jól boldogulnak a tudásukkal, de neked a Thieme kell aminek abszolút nincs itthon hagyománya...

Azt még valahol megérteném, ha valaki a Grays' atlaszt keresné, mert az minőségben tényleg jobb, de nem a Thieme.

2014. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nálunk Pécsett olyan anat zh-k vannak, hogy PowerPoint-os diavetítésben írják ki a kérdéseket, és egy kérdésre fél perc van válaszolni (tehát, ha 35 mp után ugrik be a válasz, buktad), és az ábrák nagy részét a Thieme-ből szedik, mert az kevés diáknak van meg.
2014. febr. 15. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

És? Nem az ábrát kell felismerni, hanem a képletet. Ötödéves vagyok Pécsen, tudod hány évfolyamtársam tanult a Thieme-ből? Nulla. De mégis sikerültek a vizsgáink. Arról nem is beszélve, hogyha tényleg normálisan tanulsz óráról órára, akkor nem okozhat problémát, hogy másik atlaszból van az atlaszábra. Ráadásul a teszt nem számít túl sokat a vizsgán, ha megvan egy hármas, a három teszt összege, akkor lazán kaphatsz még ötöst is. Van aki vitt kettes esetén is szívesen ad ötöst ha látja, hogy megtanultad rendesen. Habár nekem nem voltak ilyen ambícióim, de azért az összes anat vizsgám meg lett elsőre Sobottával.

Amit érdemes lehet esetleg kivenni a könyvtárból az a Yokochi fényképes anatómia atlasz, mert az a tetemsétában segít, habár én inkább élőben szerettem tanulmányozni/boncolni a tetemet.

2014. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apropó azért remélem könyvtári atlaszod már van, mert lassan el kell kezdeni tanulni az első zh-ra.
2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van. :) Nem most kezdek el tanulni... :D Szoktam gyakorlatokra is rendszeresen. De lehet, igazad van és megveszem a Sobottát. :/
2014. febr. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!