Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn érettségit le lehet...

Levelezőn érettségit le lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olyan sulit keresek ahová nem kell bejárni.Igazából csak fel kéne készíteni, mert a sulit elvégeztem 4 éve csak az érettségi vizsga nincs meg.
2008. júl. 20. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
levelezőn nem, csak estin
2008. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nincs levelezős gimnázium. Este tagozatra jelentkezhetsz, de oda is be kell járni. Bár ha megvan a 4 éved és van róla papírod, akkor nem biztos, hogy újból el lehet kezdeni. Lehet, hogy csak simán leteheted az érettségit, azzal meg nem foglalkoznak, hogy most mennyit tudsz :-S
2008. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
van levelezős gimi. egyik haverom is oda jár. bp-n a széchényi gimi. ott van kelenföldi pu. másik oldalán a sasadi úton.
2008. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van levelezős persze, ott is leérettségizhetsz. Pl a Németh Lászlónak is van, és kihelyezett tagozatai is vannak. A párom anno ott érettségizett, az érettségi biz-ban is az a pecsét van, hogy Németh László Gimn. lev. tag. szóval biztos levelező, nem esti. Az esti, az egy megin más dolog.
2008. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne levelezős gimnázium??? Csak most távoktatásnak hívják. Én is ilyenre járok, Pécsen, gyerek mellett. Most végeztem a 11 osztályt (21 évesen már ideje volt), és már előrehozott érettségit tettem két tárgyból. Ide is be szokás ám járni, de csak kéthetente egyszer, és az sem kötelező, csak azért mindenki bejár, mert így többet tanulunk. De amúgy negyedévente lehet vizsgázni, aztán persze érettségizni. De azért is jó bejárni, mert sokszor van, hogy nem vizsgázunk, hanem dolgozat van, és az azért könnyebb, és azok alapján kapunk jegyet, és nem kell annyit magolni. Meg az érettségi miatt is jó volt bejárni, mert így meg tudtunk mindent beszélni. Jövőre még szalagavatónk is lesz meg ballagásunk.
2008. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Leírná nekem valaki,hogy hol vannak levelezős sulik?

Én Békés megyei vagyok és egyedül vagyok 3 gyerekkel, így nem tudok estire bejárni. 9-10-11. évem van meg eddig,de már eltelt egy jó pár év mióta abba hagytam. A bizonyítványom meg van. Várom a válaszokat. Nagyon köszönöm

2012. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!