Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikus jelentkezés,...

Elektronikus jelentkezés, ügyfélkapun hitelesítés? H. E. L. P

Figyelt kérdés
EleElektronikusan küldtem el a jelentkezésem főiskolára. Átutalással fizettem be a pénzt ( nem online) Ügyfélkapun keresztül hitelesítettem mindent. Febr.11- én fizettem be a pénzt és a hitelesítést is időben megcsináltam. De még mindig azt írja ki, hogy XY ft tartozása van. Kezdek megilyedni, mert a barátnőim akik szintén jelentkeztek különböző iskolákba ők online fizették be a pénzt és papíron hitelesítették és nekik már azt írja ki,hogy nincs tartozásuk. Fel kellene hívnom az oktatási hivatalt? Tudnak tájékoztatást adni arról, hogy a jelentkezésemmel minden rendben volt? Help!

2014. febr. 23. 13:32
 1/1 anonim válasza:

Nyugi... Minden oké, nekem is ezt írja ki. DE ha elolvastad volna a sárgán kiemelt részt akkor nem aggódnál...


"A befizetések jóváírása

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az átutalások jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg! Átutalás esetében hosszabb ideig tart a jóváírás folyamata, közvetetten kapjuk meg az adatokat. Az adatok kézhezvétele után frissül a felület is. Mindezek azt eredményezik, hogy az átutalás feldolgozásának kezdete és a felületen is látható jóváírása között hosszabb idő telik el. Fentiekre azért szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy amennyiben a befizetés, illetve a jelentkezési határidő után még nem látja ennek eredményét, akkor aggodalomra nincsen oka. Amennyiben valamit egyeztetni szükséges, akkor feltétlenül felvesszük az érintettekkel a kapcsolatot.

Az átutalás indításának határideje megegyezik a jelentkezési határidővel. Tehát a fentiek értelmében az nem jelent gondot, ha maga a jóváírás eddig az időpontig nem történik meg. Vagyis a hitelesítési folyamat megkezdéséhez nem kell a jóváírást megvárnia, az attól függetlenül megtörténhet (azaz nyomtatható a hitelesítő adatlap, vagy indítható az Ügyfélkapun keresztül történő hitelesítés)."

2014. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!