Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 7. es vagyok, es lassan jon...

7. es vagyok, es lassan jon hogy minek mennyek tovabb tanulni, es fogalmam sincs h mi legyek, leginkabb a info, rendoron gondolkozok?

Figyelt kérdés
info az a baj h rohadt sok van belole, rendor meg csak szimplan erdekel meg tetszik, csak hat egyaltalan nem ertek hozza mi hogy van, ezek a rangok egyebek... szerintetek minek erdemes menni mai vilagban? (szakkozep)

2014. febr. 23. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyha elvégzel egy jó informatikai szakközépet és utána elmész egy egyetemre, akkor már elég jól el tudod magad tartani :D
2014. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg megondolom :D
2014. febr. 23. 22:11
 3/4 anonim válasza:

Elszórva az országban vannak rendészeti szakközepek, ha van egy a közeledben és pl. oda mennél, infót mindenhol kell tanulni, tehát két legyet ütöttél egy csapásra :) És mire jön az érettségi, eldöntheted, hogy folytatni akarod-e a rendőr iskolát tovább, vagy kiábrándultál és mész infósnak.

Szerintem a legjobb döntés az, hogy elmész jövőre az Educatio kiállításra - igaz, hogy az érettségizőknek van kitalálva, de téged sem fognak kidobni onnan :) - és megkérdezed a közszolgálati/honvédelmi/nemzetvédelmi egyetemet, hogy mi és hogy történik. Ugyanott megkérdezhetsz egy infós szakos egyetemet akár :)

2014. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi! :) biztos elmegyek majd :)
2014. febr. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!