Hol van a legjobb orvosi egyetem Európában?

Figyelt kérdés
Hova a legelőnyösebb jelentkezni ha orvos akarok lenni?

2014. febr. 28. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A magyar orvosegyetemek nagyon jók

Oda bátran jelentkezhetsz

2014. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külföldön meg sokkal többe kerül, felejtsd el
2014. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ostoba kérdés. Milyen szempontból legelőnyösebb? Bizonyos szempontból a magyar egyetemek például nagyon jók, nálunk ugyanis még nincs az, hogy jön a beteg és egyből CT és sugárterhelés. Fejlettebb országokban még a seggüket sem tudják kitörölni képalkotó nélkül. Itthon egy tényleg jó belgyógyász, pusztán anamnézisből és fizikális vizsgálatból 70%-ban pontos diagnózist ad. Szóval ha a betegek gyógyítása érdekel, akkor szerintem legjobban a magyar, lengyel, cseh, egyetemekkel jársz. Habár ahogy a kérdésedből áradó sznobbizmust elnézem, téged nem a betegek fognak érdekelni, hanem a presztízs... Akkor viszont Anglia és Oxford.
2014. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést

Pl. Amszterdamban jó a képzés

2014. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lengyel? Cseh?
2018. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt egy oldal: [link]
2018. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem volt hulye kerdes. de azt tudni kell, hogy ahol dolgozni fogsz, (ha nem ott szerezted az MD_t;) kell majd kulonbozeti vizsga (license) - automatikus diploma elismeres az orvosoknal nincs (masok a gyogyszerek, a rendeletek stb ....) es mashol sem kuldik az embereket minden nap muszeres vizsgalatokra! (ja es miert is nalunk a legrovidebb a varhato elettartam?)
2021. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!