Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy érettségim + egy...

Van egy érettségim + egy középfokú nyelvvizsgám,2 évig jártam egyetemre, sok-sok megszakítással, mert van egy krónikus betegségem, ezért abba kellett hagynom, mit lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Az informatika nagyon érdekel és Szegeden felsőfokú képzések színvonala érdekelne, mit ajánlanátok? Mennyire használhatóak a jövőben a ezek a "felsőfokú képzések"? 25 éves vagyok már és frusztrál, hogy még nincsen szakmám, de állandóan közbejött valami eddig ( betegséggel kapcsolatos ).

2014. márc. 7. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen betegség, minthogy ezek szerint beosztja az idődet.


Szegedi vagy amúgy?

2014. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szegedi, de itt lakom a kozelben, es a legszimpatikusabb vidéki város is egyben nekem. Maradjunk annyiban, hogy a betegségem miatt időről időre hosszabb/rövidebb korházban fekvés szükséges, ebben az évben 7-szer volt ez a dolog és egyszerűen már nem bírtam magam utólérni!
2014. márc. 8. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Levelező képzésre nem tudsz járni?
2014. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felsőfokú képzéseket hagyd, nem igazán érnek sokat.
2014. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!