Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a pilisvörösvári...

Milyen a pilisvörösvári Friedrich Schiller Gimnázium? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Pilisvörösvár, Friedrich Schiller, gimnázium

2014. márc. 14. 20:37
 1/2 anonim válasza:

én oda jártam, és nekem tetszett az ottani tanulás és az ottani élet

röviden: nem rosszabb mint bármelyik másik középiskola, sőt általában véve jobb is, mint pl. sok budapesti középiskola

igen, németül jól kell tudni, de ha nem tudsz olyan jól, akkor olyan osztályba kerülhetsz, ahol felfejlesztik a német tudásodat, szóval ez sem gond... nézd meg a honlapot, és érdeklődj személyesen/e-mailben, ... angolul is tanulhatsz és még sok minden érdekeset

odafigyelnek a gyerekekre/diákokra, sportolási lehetőségek is vannak, ha van kedved órák után, stb.... stb...

az én tapasztalatom, hogy oda jó fej és rendes diákok járnak, legalábbis nekem ilyen osztálytársaim voltak



mint mondtam, én is oda jártam, és hol vagyok most... hát a BA alapképzési diploma meg van, most MA mesterképzésen vagyok, és tervezek PhD-zi, ... is szóval nem kell aggódnod a középiskola miatt... járj oda nyugodtan!!

2014. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ónodi Zoltán Tanár Úr egy baromarcú hányadék
nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!