Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű angol érettségi...

Emelt szintű angol érettségi és középfokú c angol nyelvvizsga? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Mindkettőért megkapom a plusz pontot, vagy pedig csak azért, amelyik több pontot ér? Ez a kettő megvan nekem, úgy számítottam, meglesz belőle a 75 plusz pontom, de úgy hallottam, hogy csak az egyiket fogadják el. Hogy van ez?
2009. dec. 15. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
az emelt érettségiért külön kapod a pontot(40), és az angol nyelvvizsgáért is. legalábbis szerintem:D de a felvi.hu-n van pontszámító, ott megnézheted, de a többi eredményt is be kell írnod
2009. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ez nem biztos, lehet nyelveknél máshogy van:S
2009. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés kb naponta van. Az emelt szintért kapsz 40 pontot, ha az angol felvételi tárgy. Ha nem felvételi tárgy az adott egyetemen, akkor viszont a nyelvvizsgáért kapsz 35-öt. Ugyanabból a nyelvből nem kapsz kétszeresen pluszpontot: vagy egyik, vagy másik. (Jól is néznénk ki, ha egy nyelvtudásra adnának 75 pontot.)
2009. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Én azt mondom nyelvvizsga, azt később is tudod használni.
2009. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha 60% fölötti az emelt, akkor nyelvvizsgát is kapok (nekem 75% lett)

mellesleg megvan mindkettőm (utsónak)

2009. dec. 15. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ja az más. Akkor értelemszerűen az emeltet veszik figyelembe, mert az több pont. Emelt nyelvet és ugyanabból nyelvvizsgát nem számolnak kétszer. Másik nyelv nyelvvizsgáját viszont számíthatják.

(utolsó vtam)

2009. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!