Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az fura ha,18 évesen ennyire...

Az fura ha,18 évesen ennyire hajtok a tanulásban?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, majd csak jövőre érettségizem, biológiából és kémiából akarok emeltezni, nagyon nagyok az elvárásaim magammal szemben ebben a két tantárgyban, meg úgy szívesen is tanulok, többi osztálytársam furcsálja ezt, szerintetek is az? Amúgy nem ilyen teljesen visszahúzódó csak a tanulásnak élő gyerek vagyok, járok ugyanúgy bulizni, mint a többi velem egykorú.

#továbbtanulás #érettségi #tanulás iskola egyetem viselkedés osztálytárs
2014. márc. 23. 00:20
 1/5 anonim válasza:
100%
nagyon is jól teszed hogy tanulsz ne figyelj a többiekre mindenkinek így kellene hozzá állnia ahogy te is. Bulizást szórakozás az meg kell mégis csak fiatal vagy de ha a kettőt kompenzálni tudod nyert ügyed van. Csak az a baj hogy sokak vannak úgy hogy már későn jönnek rá hogy tanulni kellett volna. Hosszú távon megéri a tanulás. Én is majdnem beleestem abba a hibába hogy ...am a tanulásra de az utolsó pillanatba megjött az eszem hogy talán nem ártana tanulni. Ha meg már azt is tudod hogy mi akarsz lenni akkor nyert ügyed van mert ez is nagyon nehéz a választás hogy mi is akarok lenni, mi az ami érdekel? mondja ezt egy 20/f
2014. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem fura, én is hasonló vagyok és a barátaim is. Emelt biológia + kémia szintén, plusz fizika. Mondjuk nem csak ezeket tanulom, ha végzek ezekkel akkor tanulok mást is, és ha azzal végzek, akkor megint mást. Páran furán néznek rám, de aki legalább látásból ismer, az tudja hogy sok barátom van és nem tart strébernek, csak szokatlannak legfeljebb. Ha engem nem néznek le, akkor valószínűleg téged sem.:D

Mindig lesznek olyanok, akik szerint fura vagy, azokkal ne foglalkozz. Inkább az lenne a fura, ha mondjuk gyógyszerész szeretnél lenni és nem tanulnál semmit.

Azok szoktak meglepődni, akik maguk nem tanulnak, vagy nem ismerik mélyebben ezeket. Ez a két tantárgy nem egy éves munka, és ha két évet szánsz rá is sok vele a meló (szerintem tudod:D), jó hogy már elkezdted.

Sok sikert a tanuláshoz.:D

2014. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Amúgy milyen szakra készülsz?
2014. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosi/gyógyszerész.Nem,nem fura,jól teszed,te legalább elérsz valamit az életben.Pont a múlthéten volt a 10 éves osztálytalálkozónk,hát mit ne mondjak,az akkori csak a bulizásnak élő,lusta,csak a csajozás/pasizás emberkék,most bizony rendesen le vannak csúszva...:)
2014. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát állatorvosnak akarok menni, de ez még változhat jővőre, de kb. 80%-ban ez a lehetőség. Nem vettem fel év elején a kémia faktot, hanem jövőre veszem fel (nem akartam fel venni nem tudom miért), közben nyáron meg most is, hozom be a lemaradást, szóval van mit tenni. Köszönöm a válaszokat jól estek, nagyon!!!
2014. márc. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!