Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok, hogy...

Kiscsillag001 kérdése:

Tanácstalan vagyok, hogy továbbtanulás szempontjából melyik a jobb: Kereskedelem és marketing, vagy Pénzügy és számvitel? Jelenleg középsulis 11-es vagyok és szeretnék továbbtanulni, de nem tudom, hogy melyiket válasszam… Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hasznos volna tudni, mit is dolgoznál később...
2014. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez attól függ, hogy hozzád melyik áll közelebb. Vannak jó ötleteid, vagy inkább matekban vagy erős? Én Kermarkot tanulok a BKF-en és nagyon szeretem, ha Téged is inkább a marketing érdekel jobban, akkor Neked is tetszene!
2014. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A számvitel jó, csak száraz. A marketing egy büfé-ruhatár szak, de ha saját vállalkozást akarsz, akkor egész hasznos is lehet.
2014. márc. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pénzügy
2014. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat! Vágom a matekot, meg érdekel is, ötleteim is mindig vannak jók. A BKF milyen? Mert még egyetemet sem választottam…
2014. márc. 25. 22:03
 6/10 anonim válasza:
A BKF-en van marketing, és állítólag nagyon jó. Én is a BKF-re járok és nagyon szeretem. Trendkövetők, a tanárok nagyon jók és a campus is fullmodern . A marketingre mondják, hogy büfé, meg ilyenek, de ha tanulsz és teszel azért, hogy egyre jobb legyél, csak ajánlani tudom. Ez egy kreatív terület, ahol a megfelelő tudásod mellé te magad kellesz, az ötleteid, hogy mindig tudj újat mondani. Szerintem a BKF ehhez egy kiváló lehetőség. ( Nem véletlenül vagyok én sem itt :) )
2014. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen a BKF? Ezt mindenki magának döntse el, hogy hogy tetszik, de én örülök neki, hogy annak idején nem a másik két megjelölt fősulira vettek fel. Ajánlom, hogy menj majd el a nyílt napjukra, amikor lesz, ott sok hasznos infót kaphatsz. De egyébként, ha már csak a campushoz elmész, egyből érezheted, hogy ez nem egy szimpla unalmas suli, hanem foglalkoznak veled, olyanok vesznek körül, akiktől csak tanulhatsz, és én azt szeretem a legjobban benne, hogy mindig úgy megyek be, hogy már várom az új dolgokat, infókat, előadásokat, nem úgy mint régen a középsuliban… Most megnyílt a BKF bolt is, én már vettem pólót is, ha igazán BKF-es szeretnél lenni a póló az alap ;-)
2014. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hű, azta, köszi a válaszokat! Bár még mindig nem döntöttem el, hogy mi is lenne a jó választás, azért abban már segített, hogy létrehoztam egy listát a véleményekkel kapcsolatban. Igen, a nyíltnapra majd elmegyek, de azt meg tudom nézni valahol, hogy hol lesz???? Mert nem ilyen össz egyetemi börzére szeretnék menni, hanem kifejezetten a BKF-re, hogy megnézzem milyen is igazából!
2014. ápr. 24. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha majd aktuális lesz, akkor fel fogják tenni az időpontot és a tudnivalókat a nyíltnapról a www.bkf.hu/felveteli oldalra. Nézegesd sűrűn, ha tényleg ennyire érdekel!
2014. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nézegetem a fősulik oldalát, de nem látom sehol, hogy mikor lesz majd nyílt nap... Tud valaki segíteni? Így akkor a BKF meg hasonló sulik érdekelnének! Köszi!
2014. jún. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!