Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel szakon...

Pénzügy és számvitel szakon milyen a matek?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Milyen témakörök bukkanak fel?
2014. márc. 24. 20:32
 1/7 anonim válasza:
Qva nehéz. Integrál, differneciáls zámítás, függvénytan, korreléáció és regsresszió számítás, matematikai statisztika ( az mondjuk még a legkönnyebb) e lapú logaritmus... stb.
2014. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha becsületesen készülsz rá menni fog.
2014. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én rengeteget készültem rájuk, becsületesen is, sőt még a tételeket + bizonyításokat is megtanultam, ennek ellenére nehezen jött össze :( (Legtöbbször a vizsga időtartamával szívtam, ha valamit elszámoltunk, javításra már nem maradt idő...).
2014. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: a témaköröket fentebb felsorolták. Gazdasági matematika 1 (analízis), Gazdasági matematika 2 (valószínűségszámítás), Statisztika 1, Statisztika 2 és én még ide venném az Operációkutatást is, mint matekos tárgyat.
2014. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. ápr. 4. 21:32
 6/7 anonim válasza:
Baromi nehéz, integrálás, deriválás a minimum. Amúgy a követelményrendszer sincs arányban a tárgy kreditértékével (BGF-en, 3 kredit). Kollokviumos az analízis és a valószínűségszámítás, de mégis van belőle számonkérés félév közben, ahol el kell érni minimum pontszámot, hogy egyáltalán aláírják a félévet, vagy elmehess vizsgázni. A vizsgán van elmélet és gyakorlat, az elméletet szó szerint kell tudni, különben nem fogadják el, mondván nem pontos. Gyakorlati résznél pedig szivatós feladatokat raknak be, ráadásul az egészre van 90 perc, szóval sokat nem lehet gondolkodni a feladatokon.
2014. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Analízis nekem gyakjegyes volt (PSZ-es vagyok)
2014. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!