Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire esélyes hogy ősz...

Mennyire esélyes hogy ősz végén meglegyen a középfokú nyelvvizsgám finnből?

Figyelt kérdés

Le kell tennem, nincs mese. Viszont még alapszintem sem vagyok, éppen hogy csak gagyogok. Szerintetek sok tanulással munka és tanulás mellett sikerülhet? Bonyolult nyelv nagyon. Igazából tapasztalatok érdekelnek, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült, esetleg valami tanulási stratégia?

Köszönöm a segítségeteket!


2014. márc. 27. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sokat segítene, ha tudnál legalább nyári munkán finnben dolgozni. Otthon, egyedül nehéz lesz.

Én itt élek és dolgozok Finnországban, de tippre még egy év múlva se leszek közép szinten a nyelvből.

2014. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell olvasni, beszélgetni. A ragozás miatt ezt látom egyetlen járható útnak, hogy "megszokd" egyes esetek hangzását és már egy pillanatig ne kelljen gondolkodni a ragozáson, töveken miközben beszélsz.
2014. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!