Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnöki szakról...

Élelmiszermérnöki szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Ide szeretnék jelentkezni. Biológiával nincs bajom,kémiából mindig 5ös voltam,de nem tartom hű,de okosnak magam belőle.

Viszont a fizika nem az erősségem. Elsősorban hallgatóktól szeretnék véleményeket hallani. Elvégezhető szak? Mennyire nehéz? Előre is köszönöm. Akár privátban is beszélgetek!



2014. márc. 30. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Biológia van,de úgy mint pl.: növénytan,növényélettan,mikrobiológia.. A kémia az nagyon kell,de itt úgyis újra elmagyaráznak mindent elölről és nagyon jó fejek! Az elején sok olyan tárgy lesz ami nem nagyon kapcsolódik a szakhoz,de tűrni és várni érdemes! Egyébként még a matek egy kicsit necces,de ha abból is legalább 3-4 volt az ember gimibe,akkor megél belőle..Én pl 3-4 között ingáztam itt meg ötös vagyok!

Egyébként ezt a Debreceni Egyetemen lévő szakáról írtam!

2014. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 5ös vagyok matekból gimibe,szóval remélem azzal nem lenne gond..De a kémiától nagyon parázok! Köszönöm az információt! :)
2014. ápr. 13. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, most érettségizel? Mert én igen, és én Szegedre megyek élelmiszermérnöknek. :)
2014. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is Szegedre szeretnék menni élelmiszermérnökire :) nem tudjátokvéletlenül, hogy pótfelvételizni lehet-e úgy is, hogy rendes felvételiztem is?
2014. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!