Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskola felvételi nélkül?

Középiskola felvételi nélkül?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi esélyem van bejutni bármilyen középiskolába felvételi nélkül? Az a helyzet állt elő, hogy eddig külfölfön Angliában tanultam, de egy hónapja visszaköltöztünk, és pont most vagyok abban a korban amikor el kellene kezdenem a középiskolát. 14-15 éves korban. Amit tudni kell az az, hogy 5. osztályt végeztem mikor elköltöztünk külföldre, és most lennék 8.os, az iskolát mindenképpen csak Szeptembertől tudnám kezdeni, viszont tanácstalan vagyok, hogy lesz e esélyem bejutni bármilyen középsuliba, vagy talán egy évet 'ismételnem' kellene, és 8.ba kerülnék, ez sem lenne olyan nagy probléma mondjuk. Illetve attól is félek, hogy kint teljesen más az oktatás, és nem igazán fogják elfogadni az, hogy kint mit, és mennyit tanultam. Bár belegondolva mikor ott kezdtem, meg sem kérdeztek semmit sem a magyar iskolámról, de az is egy teljesen más helyzet.


Tudom hosszúra sikeredett, de remélem, hogy itt tud valaki választ adni.


2014. márc. 31. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!