Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumot végeztem. Van rá...

Gimnáziumot végeztem. Van rá lehetőség, hogy szakmát szerezzek valamiből?

Figyelt kérdés
Ha ez az OKJ, akkor az OKJ oklevél ér annyit, mint egy szakközépi szakma?

2014. ápr. 2. 13:59
 1/4 aculluca válasza:
érhet annyit, ma már nagyon faszák az OKJ-s képzések.Sok melóhely van ami már kapcsolat alapú szóval már inkább erre kell kiélezni a dolgot, szerintem.
2014. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én most fogok érettségizni és jelentkeztem szeptemberre egyetemre, de ha nem vesznek fel, akkor marad az OKJ. Csak azt nem tudom, hogy meddig lehet OKJ-ra jelentkezni. Az ingyenesOKJkepzesek.eu oldalán több szakmáról is értesítést kértem és mindegyikről azt a választ kaptam, hogy betelt. Most ez már a 2014. szeptemberben induló képzésekre vonatkozik, hogy betelt?
2014. ápr. 3. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekel(ne)?
2017. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik megyében keresel?
2017. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!