Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem vagy BKF?...

Óbudai Egyetem vagy BKF? (kereskedelem és marketing szak)

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék továbbtanulni kereskedelem és marketing szakon. Szerintetek melyik jobb suli erre az OE vagy a BKF? Az OE mellett azért döntenék, mert félévente "csak" 165.000, míg a BKFen 229.000. A bKFről sok jó véleményt hallottam, az egyik ismerősöm is odajár, s levelezőn végzi ezt a szakot, az OE-ről viszont nem nagyon tudott nekem senki véleményt mondani.
2014. ápr. 6. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az Óudai Egyetemnél egybő mindenki a műszaki képzésre gondol, nyilván, mert az a fő profiljuk. A BKF kereskedelmi és üzleti vonalon kínál képzéseket, ahová a kereskedelem és marketing szak is tartozik. Bár nem jártam az Óbudaira, nem ismerem az ottani oktatási rendszert,-leginkább azért, mert BKF-es vagyok- de úgy gondolom, ha ezen a vonalon képzeled el a jövődet, a környezet is számít. Nálunk (BKF :)úgy érzem minden adott, hogy a legtöbbet kihozd magadból, kiváló, elismert tanárok oktatnak, inspirál a légkör, gyakorlatorientált a képzés. Ha intézményt választasz, ezeket is szem előtt kell tartani. Én ezért vagyok itt és ezért ajánlom neked is :).
2014. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én is BKF-es vagyok, és nagyon szeretek ide járni. A BKF-en tanító tanárok 90%-a remek előadó. Amikor ide jöttem, féltem egy kicsit, hogy előadáson csak a kötőszavakat fogom érteni, de nem, mindent elmagyaráznak rendesen és nagyon szemléletes példákkal - jó azért kivételek mindig vannak :D . nézz körül a markmyprofessoron - itt értékelik a tanárokat, ki milyen előadó. Drága, de azt tudni kell róla, hogy a tanárokat minden félévben értékeljük, és aki folyamatosan negatív értékelést kap, azt nem kérik fel többet oktati. Levelezősre járok, így mellette tudok dolgozni, úgyhogy nem olyan vészes, ráadásul a levelezős képzés "olcsóbb"...

2014. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. jún. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!