Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti divattervező tanfoly...

Budapesti divattervező tanfolyam vagy suli (érettségivel)?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok és a divattervezés nekem éppen nem vág szakmába, de nagyon érdekel. Kíváncsi lennék van-e valamiféle divattervező tanfolyam, amit párhuzamosan is tudok végezni az egyetemmel, és ha igen melyik és mennyibe kerül? Viszont egyébként elég magas ponttal kerültem egyetemre, szóval a pontom simán elég lett volna iparművészetire is, szerintetek van olyan tanfolyam egyáltalán amivel tudok is aztán valamit kezdeni, vagy inkább fejezzem be ezt és ha még mindig érdekel, akkor jelentkezzek egy komolyabb művészeti egyetemre?
2009. dec. 19. 22:08
 1/1 anonim válasza:
Az iparművészetire a pontokat nem az érettségi alapján számítják ki. Oda ne járj másik egyetem mellet mert nagyon sok időt igényel, majd utána, de a költségtérítés 400000/félév.
2009. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!