Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom hová kéne továbbmenn...

Nem tudom hová kéne továbbmennem, ötletek?

Figyelt kérdés

Nemzetközi tanulmányokra jelentkeztem, de nem vagyok benne biztos hogy felvesznek és abban sem, hogy ez lenne a megfelelő pálya a számomra, arra lennék kíváncsi hogy szerintetek milyen felsőoktatási szakra kellene továbbmennem?

Jó vagyok történelemből, politikából, emellett gond nélkül társalgok angolul középszinten. Továbbá jó az előadó és kommunikációs készségem, szeretek előadásokat csinálni, tanáraim szerint tudok is.

Ami érdekel: nemzetközi hírek, hazai hírek, utazás, ügyintézés, informatika (nem a programozás része, inkább a technika fejlődése, telefonok), tőzsde, piac (ebbe nővérem által belelátásom is van, nem a Wall Street farkasa miatt írtam)+még az irodalom, de ott nem a költők önéletrajza, inkább a versírás, műelemzés


Amit utálok: matek, fizika és programozás, de ezeket nagyon!:D


18/F



2014. ápr. 8. 18:04
 1/1 anonim válasza:
Amire szeretnél és érdekel :)
2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!