Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Visszautasítható-e a közmunka,...

Itsob kérdése:

Visszautasítható-e a közmunka, ha egy évfolyamon belül másodszor is kiutalják az embert, mégpedig úgy, hogy az előző közmunka szerződés vége és az új kiutalás között nem telik el még 3 hónap sem?

Figyelt kérdés

Avval a célzattal regisztráltattam magam a munkaügynél, hogy legyen esélyem bekerülni az augusztus hónapban induló államilag támogatott képzések egyikére.

Regisztrálásom után alig pár nappal, már ki is utaltak közmunkára, amit elfogadtam, hiszen ha nem teszem, törölnek a rendszerből. Szerződésem április végén lejár.

Az adott tanfolyamokon való részvétel egyik feltétele, hogy legyen a jelentkező legalább 3 hónapja regisztrált munkanélküli. Nekem ez pont meglenne augusztusig. Azonban, ha ismételten kiutalnak ezalatt a 3 hónap alatt, elveszíteném a tanfolyamon való részvételi lehetőséget, hiszen újra -közmunkásként ugyan ,de- foglalkoztatottá válnék. Mit tehetek?



2014. ápr. 10. 13:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!