Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tovább? (továbbtanulás)

Merre tovább? (továbbtanulás)

Figyelt kérdés

Két évem van még középiskolából, de még nem teljesen tudom merre tovább. Ötleteket várnék.


Magamról:

Matekból egy elég szigorú tanárnál (viszonylag erős suli) kb annyi ötösöm van mint négyesem de négyeseknél 1-2 pont miatt maradok le a jobb jegytől. Osztály szinten nem ömlengés , de a legjobb vagy a második legjobb matekos vagyok.


Infó érdekel (bár már nincsenek óráim, most fogom felvenni emelt faktra)


ÉÉS ennyi. Fizikából nem vagyok jó, se kémia, biosz stb stb stb.


Terv programozás lenne. Szerintetek?



2014. ápr. 20. 10:26
 1/4 A kérdező kommentje:
rossz témakör.. Na de kicsit ide is vág, talán nem vágjátok le a fejem. :)
2014. ápr. 20. 10:28
 2/4 anonim válasza:
Hajrá.
2014. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a matematikát, és komolyan érdeklődsz az informatika iránt (nem csak azért akarod ezt választani, mert haverjaid körében kitűnsz a tudásoddal, és tudsz ezt-azt a videokártyákról), akkor válaszd ezt. Emelt infó jó kezdésnek, ott belekóstolhatsz a programozásba, de ezt magadtól is el tudod kezdeni - csak hogy később ne érjenek meglepetések.
2014. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod segítek megtanítani az alapokat, mondjuk c# nyelven... én is úgy kezdtem, most épp weblapot írok. Bár, fiatalabb vagyok mint te, de 2 éve kezdtem. :)

2014. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!