Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-TÓK alkalmassági...

Az ELTE-TÓK alkalmassági vizsgájáról kapunk postai levélben értesítőt, hogy mikor menjünk és mit vigyünk magunkkal?

Figyelt kérdés

Fontos lenne a mihamarabbi válasz. Óvópedagógusra jelentkeztem.

Köszönöm! :)



2014. ápr. 21. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg kapunk behívót. Ezt egy másik iskolától írták nekem.

Onnan kapsz, és oda kell menned alkalmasságira, amelyiket első helyen jelölted meg, ha közben sorrendet módosítasz, akkor az április 30-i állapot szerint az első suli.

A levélben elvileg le lesz írva, hogy mikor kell menned, és mit kell vinned.

Annyit tudok, hogy elvileg 20 népdalt kell vinni, amiből majd szúrópróba szerűen egyet kiválasztanak, és azt előadni, és egy másikat pedig neked kell választani. Illetve vinni kell váltóruhát, amiben a testnevelési alkalmassági feladatokat kell elvégezni.

Böngészd az ELTE-TÓK oldalát, ott van némi infó elcsöpögtetve. :)

Sok sikert! (Találkozunk ;)

2014. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod! :) Böngészni fogom, igen...mert nem-igen akarják még küldeni a levelet.

Találkozunk! :)

Üdv: Anna

2014. máj. 12. 17:35
 3/8 anonim válasza:
Én is megyek idén felvételizni, és nagyon tartok az alkalmasságitól, mert nagyon nincs hangom az énekléshez, furuláyzni is most fogok csak megtanulni, és tesiből is szörnyű vagyok... csak remélni merem, hogy azért a próbálkozást is értékelik. egyébként tudja valaki, hogy pontosan mik a feladatok? mármint, hogy én olyanokat is hallottam, hogy: éneknél: furulyázás, népdal éneklés, kottázás, szolmizálás, tesinél: kézen állás, szekrény ugrás, futás, bukfenc. ez mind lesz, vagy csak egy-egy amit kiválasztanak? amúgy még én sem kaptam levelet de nagoyn várom már hogy megjöjjön. ja és ha jelentkeztem eltén: tanító, óvodaped és csecsemő szakra, akkor elég egy alkalmassági vajon..? ha nem tudjátok ma majd felhívom az elte to-t csak most beszéltem velük és nem túl kedvesek, szval nem szívesen hívom őket, ha nem muszáj.
2014. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én pénteken kaptam meg a behívót.

A feladatokkal pedig én is csak hallomásból ismerkedtem meg: tesinél azt hallottam, hogy körfeladat lesz egy bemelegítés után, ami áll szekrényugrásból, padon egyensúlyozásból, labdavezetésből, labdaadogatásból, fejenállásból. Az éneknél pedig 20 népdalt kell vinni, amiből egyet te választasz, egyet pedig ők, és elő kell adni (bár ez nem szerepel a behívóban... mármint, hogy ezt vigyük magunkkal), és szolmizálni kell, hallás után ütemet visszadobogni. A beszédalkalmasságinál pedig elolvasni egy szöveget, aminek egy tetszőleges részét felolvasni előttük. Hmm... Megkaptátok a behívót? :)

2014. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is annyit tudok az alkalmasságiról, mint az utolsó kommentelő. De tulajdonképpen ennyi volt írva a honlapra is, mikor olvasgattam... hangszert meg sem említettek!

Én is kb egy hete kaptam a behívó levelet 28-ra!

2014. máj. 19. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
#1-es és #4-es kommentelő vagyok. Én is 28-án megyek. :)
2014. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ti mit vesztek fel? Mert oké, hogy kell tesihez váltóruha, de azért mégis ki kellene öltözni csinosba. Kitaláltátok már? :)
2014. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öltönynadrág, ing, nyakkendő, ha hűvös lesz, zakó. :)
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!