Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri egyetemre/f...

Szerintetek megéri egyetemre/fősulira menni?

Figyelt kérdés
Sok ismerősőmtől hallom, hogy semmit enm ér a diplomájával , nem tud elhelyezkedni , és hasónlók. Felsőbb tanulmányokkal, csak nagy városokban lehet elhelyezkdeni ?!
2014. ápr. 23. 13:02
 1/4 tubifex ***** válasza:
78%

ez sok mindentől függ. ügyvédből is dunát lehet rekeszteni, de ha elköltözöl egy olyan kisvárosba,ahol hiány van belőle,akkor degeszre keresheted magad.

általában azoktól hallom, hogy nem megy semmire a diplomájával,aki bölcsész karon tanult, vagy média kommunikációt. vagy van egy jogi diplomája és ennyi.

pl. ne tanulj szabad bölcsésznek, ha fogalmad sincs hogy mire mész vele.

büfé szakot végezni tényleg nem éri meg. ami meg nem büfé szak, azért áldozatot kell hozni. amit könnyű elvégezni, azt sokan elvégzik.

2014. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrPifta ***** válasza:
68%
amikor céges pénzen elrepültem Dél-Afrikába, és ott kinéztem a szállodaablakból a medencére, azt gondoltam: Megérte az egyetem!
2014. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az EGYETEM megéri, a büfészak viszont nem, kivéve, ha előre tudod, hogy pontosan mire fog neked kelleni az ott szerzett diploma.

Nekem az egyetemet végzett ismerőseim 90 százaléka vagy ovos, vagy mérnök, és érdekes módon mind, hamar találtak állást.

2014. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem , de ha nem szeretnék ennyire hosszú egyetemet végezni , mint az orvosi vagy ijesmi, akkor mi az amivel el is érhetek valamit?
2014. ápr. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!