Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van valami esélyem...

Szerintetek van valami esélyem, hogy felvegyenek valami jó informatikát/programozást oktató fősulira/egyetemre?

Figyelt kérdés
Nem valami jók a kilátásaim. Na szóval szakközépbe járok 11. es vagyok informatika tagozaton. De ahhoz képest hogy heti 7-8 órába tanuljuk az infót nem sok mindent tudok belőle. Office csomagból szinte mindent tökéletesen megy össze tudok rakni egy gépet és ezzel ki is merül a tudásom. A matekot nagyából értem de a dolgozatokat általában mindig elrontom ezért sajna csak gyenge 3 as vagyok belőle. Fizikából a tudásom egyelő a 0-val 9-10-be a tanár bejött órára és újságot olvasott mi meg írjunk vázlatot kb ennyi volt a fizika dogáknál mindenki úgy puskázott ahogy akart. Nyelvérzékem se a legjobb. A tanulás is nehezemre esik a környezetem miatt meg amúgy sem vagyok oda érte. A félévim se valami fényes 3.5 lett az átlagom. Szerintetek mennyi esélyem lesz, hogy felvegyenek valami programozással kapcsolatos jó fősulira/egyetemre? Miben próbáljak megváltoztatni, hogy növeljem ebben az esélyeimet? Ja és az anyagi hátterem megvan a tovább tanulásra de attól tartok a tudásom az nincs meg :( . Hol kéne tovább tanulnom ahhoz hogy, megtudjak élni a programozásból?
2014. jan. 27. 23:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kezdj el otthon, önszorgalomból tanulni, vagy fizess magántanárt, hogy korrepetáljon. Nézd meg az érettségi feladatsorokat, hogy milyen típusúak lesznek benne, és azokat IS gyakorold be nagyon. Vedd pozitívan: van még egy éved! :D
2014. jan. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!