Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok jó szakmákat/munkahel...

Tudnátok jó szakmákat/munkahelyeket felsorolni, akiket jól megfizetnek? Milyen iskola kell hozzá? Mi a feltételei? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Még nem tudom eldönteni mi is legyek és már nem soká érettségizni fogok. Érdekel az egészségügy is és a kereskedelmi rész is. Érdekel saját tapasztalatok is, például mit dolgozik,hogyan jutott el oda,jól keres-e,szereti-e,mit kell csinálnia? :)
2014. máj. 3. 20:52
 1/1 pokiloki ***** válasza:
Hát több szakmát tudok : nagy valószínűséggel OKJ-ban gonsolkozol ,de ajánlon neked a fsz kébzést is. Fsz képzésben ha jol tudom a Budapesti Athéné suli a legjobb mivel sok fsz képzést ad érettségi után és szakképzést. Véleményem szerint vmi programozást tanulj mert az jól fizet még fsz ben is , és elég nyugdíjas állás. Én Pl most egytem előtt logisztikát tanulok (részben kereskedelem is) és barátom is ez , 2 műszakban megy heti 48 órát dolgozik és kézhezkap nottó 150e ft-ot + kaja jegyet amit ott lekajálhat (az kb 5-6e FT/hó) , és az a legjobb h nagyon sok helyre kell a logisztikus. Lehet h nem a legjobb szak ,de sok minden hova kell. Másik szakma a villanyszerelő vagy a burkoló , ezek mind külföldi állások és havi 400-500e ft -ot könnyen összekaparsz. Sok állás van még amit5 tudok , de ha nem orvos akarsz lenni akkor egészségügybe ne gondolkozz
2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!