Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes igy tovább mennem a...

Érdemes igy tovább mennem a rendőrség felé?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha én a rendőrtisztire akarok menni,de nem vesznek fel,akkor ha én először elvégzem az Adyligeti rendészeti szakközepet sikeresen akkor utána mehetek a rendörtisztire?Ha igen milyen feltételekkel?Államilag?Saját zsebből?Ha nem miért nem?Érdemes igy csinálni?Meg még annyi lenne hogy a rendőrtisztire mik a feltételek pontosan?A fizikaival tisztában vagyok,de az elméletivel nem.Milyen átlag és érettségi szükséges?Köszönöm.

2014. máj. 4. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

1: legyél önálló!

2: [link]

2014. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,időközbe megtaláltam én is.De még nem tudtam meg hogy ha előszőr az Adyligetibe megyek akkor utána mehetek-e a Rendőrtisztire,ha igen hogyan.Köszönöm a választ.
2014. máj. 4. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon keveseket küldenek el Állományból egyetemre továbbtanulni.

Lehetőséged úgy van hogy elvégzed az adyligetit, leszolgálod a kötelező időt (nem tudom van e ilyen) majd jelentkezel azokkal a pontokkal amik vannak érettségi utánról.

Néhány szakra pl csak igy tudsz bejutni.

2014. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!