Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szóbelin valamit rossz...

Ha szóbelin valamit rossz helyre írtam a vázlatomba, de helyesen mondtam, akkor azért ugye nem jár pontlevonás?

Figyelt kérdés
egy évszámot jegyeztem ki az atlaszból de nem jó helyre, és mikor kimentem felelni, akkor vettem észre hogy rossz helyen van, viszont jól mondtam. ugye nem számít?

2013. jún. 17. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem számít. Az a lényeg, amit mondtál.
2013. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töriből ugye?

A lényeg az, amit mondtál

2013. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tuti nem számít! Én még csak emelt infó szóbelit csináltam, de ott is elmondták, hogy tökmindegy, mit írsz a vázlatpapírra, csak az számít, amit mondasz. Csak legyek már én is túl a többin! :D
2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hú köszi, most megnyugodtam :)

egyébként igen, töri, I. világháborús tétel. szerencsére mindent el tudtam mondani :)

2013. jún. 17. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam, hog ytöri

Na, első világháború- az sem a leglightosabb tétel

(de azért sokat lehet mondani róla)

2013. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mivel mindet megtanultam, így nem volt probléma, de 5 perc alatt lefeleltem belőle, mert csak 1915-ig kérte a feladat.
2013. jún. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!