Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Gustave Eiffel Budapesti...

A Gustave Eiffel Budapesti Francia Iskola és Gimnáziumba csak olyanoknak lehet menni akik tudnak franciául vagy estleg ott meg tanítanak? És még annyi hogy ez egy magániskola?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülye a kérdés de valahogy nem nagyon jöttem rá ezekre a dolgokra, főleg hogy nem is vagyok járatos az ilyen dolgokban mert még csak 6.-os vagyok csak hát szeretek előre tervezni.

2014. máj. 7. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt, kattints a "tovább" szóra, vagy a téged érdeklő listára.


[link]

2014. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Viszont ha jól olvastam akkor a francia nyelvet tökéletesítik szóval gondolom hogy nem az alapoktól kezdik ugye? (bocsánat de ilyen téren analfabéta vagyok)
2014. máj. 15. 14:54
 3/5 anonim válasza:

Szia en ebbe az iskolába járok es nekem

Ez volt itt az első évem. En se tudtam franciaul de jártam egy ottani előkészítőre es ott megtanultuk az alapot. Az első évben meg nem nagyon kell beszélned órákon de azert örülnek neki a tanárok ha próbálkozol. Ha barmi kérdésed van meg nyugodtan írhatsz privátba es segítek ha szeretnéd.:)

2014. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mennyi a tandíj?
2016. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 millio
2019. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!