Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnázium vagy Középiskola...

Gimnázium vagy Középiskola Nagyon sok vitánk volt abból, hogy a gyerekünk melyikbe menjen. Én mindenképp a középiskolát támogatom, hogy legyen szakmája a gyereknek. Kíváncsi lennék kinek mi a véleménye ez üggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg?! És ha nem írt volna jót? Akkor néz ki a fejéből?
2014. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem írtam volna jó érettségit, aminek megjegyzem nem sok esélye volt, mert normálisan fel szoktam készülni minden fontos vizsgámra, akkor ősszel megismételtem volna az érettségit abból a kemény két tárgyból ami kell az orvosira történő felvételhez, és ha az sem sikerül jól, akkor tavasszal is megismételtem volna. Azt az egy évet pedig értelmesen eltöltöttem volna, munkával vagy tanulással. Lehet, hogy egy kis utazgatás is belefért volna. Összességében egy évvel kezdtem volna később az egyetemet, hát nagy cucc.
2014. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenkepp fontos, hogy a gyerek mit akar, hiszen az o eleterol van szo. At kell azt is gondolni,meg kell nezni, hogy a gyerek milyen tanulo hiszen ha nincs meg a 4-egesz atlag akkor nem erdemes gimnaziumba iratni, hiszen egy gyengebb giminel jobb egy szakkozep. Viszont ha latszik, hogy .jo feje, jo kepessegu akkor mindenkepp egy erosebb gimnaziumot javasolnek hisz abbol tovabb tud menni orvosnak, ugyvednek, jogasznak stb. Persze minden attol is fugg, hogy a gyerek mennyire akar tovabb tanulni, mennyire birja a rengeteg tanulast stb.:)
2014. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Kicsit pontosítanék. A gyerkőc akiről szó van, egy éve gimibe jár, és most az apja szeretné ha átmenne Szakiskolába, hogy legyen szakmája.( Ő egyébként a párom fia)

Na most az anyuka ragaszkodik a gimihez, és ahhoz , hogy a gyerek egyetemre menjen, és nem akarja, hogy átmenjen most másik suliba.

Viszont itt a Gimibe, már van két igazgatói intője, több tantárgyból bukásra áll. Ráadásul, lusta, nem törődöm, felelőtlen. Szóval ilyen okok miatt gondoltuk,mi a párommal, hogy jobb lenne másik suli, de az anyuka hajthatatlan.

2014. máj. 11. 10:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Hat ha ennyire nem erdekli ugymond a tanulas, akkor tenyleg erdemes lenne atiratni egy szakkozepbe, ha lehet nem tudom, hogy megy ez.

Ha bukasra all tobb tantargybol legyen at fontosabb akkor pedig az eretsegie se lesz majd valami fenyes es szinte biztos nem fogjak folvenni egy jobb egyetemre se. En mindenkepp a szakkozepet ajanlanam.:)

2014. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!